Investing.pl > ...
To jest wersja beta! Masz uwagi? Zobacz więcej » »
Ukryj »
Korzystasz z wersji beta nowej odsłony serwisu Investing.pl. Jeśli masz uwagi lub sugestie związane z nową wersją, bardzo prosimy o przesłanie ich e-mailem na adres kontakt@investing.pl lub o skorzystanie z opcji Twoja sugestia, znajdującej się po prawej stronie ekranu. Z góry dziękujemy za informacje, Twoje wsparcie jest dla nas ważne!

Bezpieczne pożyczanie onlinePożyczki online wśród sporej liczby Polaków cieszą się złą sławą - niepokoimy się o ukryte koszty, haczyki w umowach, dopiski drobnym druczkiem... Wielu z nas pod wpływem nagłych, nieprzewidzianych wydatków decyduje się jednak na podjęcie zobowiązania w instytucji pożyczkowej. I wtedy okazuje się, że... nie taki diabeł straszny.

 

Dlaczego warto ubiegać się o pożyczkę online?

 

Pożyczki online cechuje wzrastająca popularność, której głównym powodem jest łatwy dostęp. W sytuacji, kiedy na horyzoncie pojawią się nieprzewidziane wydatki, zwykle nie mamy czasu na wypełnianie stosów dokumentów i załatwianie sporej liczby formalności. Niestety tego najczęściej wymagają od nas banki... Wniosek o pożyczkę online można złożyć przez internet w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, a potrzebne są do tego jedynie dane z dowodu osobistego.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

 

 

Wbrew swojej złej sławie, pożyczki online to bezpieczny i sprawdzony sposób na szybki dostęp do dodatkowej gotówki. Coraz więcej osób przekonuje się do nich, głównie ze względu na dobre opinie, przekazywane sobie pocztą pantoflową oraz przez internet. To właśnie w taki sposób sprawdzajmy najpierw firmę, z którą chcemy zawrzeć umowę – jeśli cieszy się wieloma pozytywnymi rekomendacjami to z pewnością jest uczciwym i rzetelnym pożyczkodawcą. Możesz również zasiągnąć informacji i srpawdzić dany podmiot na strona KNF