Investing.pl > ...
To jest wersja beta! Masz uwagi? Zobacz więcej » »
Ukryj »
Korzystasz z wersji beta nowej odsłony serwisu Investing.pl. Jeśli masz uwagi lub sugestie związane z nową wersją, bardzo prosimy o przesłanie ich e-mailem na adres kontakt@investing.pl lub o skorzystanie z opcji Twoja sugestia, znajdującej się po prawej stronie ekranu. Z góry dziękujemy za informacje, Twoje wsparcie jest dla nas ważne!

Pożyczki dla nowych firmTeamt niejednokrotnie opisywany i poruszany. Kto z Was, jako młody czy dopiero co zaczynający przedsiębiorca nie spotkał się z problemami zdobycia kapitału dla swojej działalności w postaci kredytu dla firmy.

Faktycznie sporo o tym można przeczytać oraz rozmawiać, ale najważniejsze są fakty. Z takimi możecie zapoznać się w magazynie Bliżej Biznesu, który to od podszewki przedstawia oferty i rozwiązania finansowe dedykowane małym oraz średnim firmom. 

W magazynie również przeczytać można ciekawe informacja dotyczące porad prowadzenia działalności gospodarczej, jak również inspiracje, osób które ze swojego hobby postanowiło zrobić biznes, z którego dziś czerpie zyski.